Készülékkezelőket keresünk

2016.06.07

A SONEAS Kutató Kft. a kutatástól a teljes körű analitikai vizsgálatok elvégzéséig minden igényt ki tud elégíteni, ezzel Magyarországon egyedülálló szolgáltatásokat nyújt a vegyiparban. Magasan képzett, fiatalos csapatunk érdekes, változatos projekteken dolgozik, miközben folyamatos szakmai kihívásokkal néz szembe, hiszen megrendelők véleménye szerint „A SONEAS-ban a lehetetlent is megcsinálják!”.

Ha érdekel egy sokszínű, nagy odafigyelést igénylő operátori munka, tudsz és akarsz is dolgozni, jelentkezz hozzánk most, mert
VEGYIPARI KÉSZÜLÉKKEZELŐ
munkakörbe keresünk munkatársakat azonnali munkakezdéssel!

Feladataid lesznek:
– üzemi készülékek kezelése, üzemeltetése
– kémiai folyamatok és vegyipari műveletek elvégzése
– szükség esetén anyagmozgatás
– feladatokhoz kapcsolódó dokumentáció pontos vezetése
– üzemi rend fenntartása

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az alábbiakkal:
– érettségi + vegyésztechnikusi képzettség
– legalább 2 éves üzemi tapasztalat
– napi munkavégzéshez szükséges számítógépes ismeretek
– szakma szeretete

A kiválasztásnál előnyt jelenthet számodra:
– érvényes tűzvédelemi szakvizsga bizonyítvány megléte
– érvényes, NKH által kiállított OKJ-s targoncakezelői bizonyítvány megléte
– gyógyszergyári gyakorlat

Amit kínálunk:
– stabil háttér
– reálisan megvalósítható céges célkitűzések
– hosszú távú munkalehetőség
– törvényileg előírtnál magasabb műszakpótlék
– betanítási rendszer
– rendszeres teljesítményértékelés
– minőségtudatos, vevőközpontú gondolkodás
– béren kívüli juttatási rendszer
– szakmai fejlődési lehetőség
– változatos feladatok
– céges rendezvények

További információk:
Munkavégzés helye: Budapest
Szerződés típusa: határozatlan idejű munkaszerződés
Munkaidő, munkarend: teljes munkaidő, több műszakos tevékenység

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz megküldésével tudsz a hr@soneas.com e-mail címen az „KEZELŐ” jelszó feltüntetésével.

A beérkező önéletrajzok feldolgozása folyamatos, a személyes beszélgetésre történő időpont-egyeztetés legkésőbb a pályázat lezárása utáni héten megtörténik. Interjúra be nem hívott jelentkezők esetén az elutasításról nem áll módunkban külön értesítést küldeni, de ha jártál nálunk meghallgatáson, biztosan kapsz visszajelzést is!

Request a call!

Thank you for your interest in Ubichem's solutions. Please, complete and submit this form, and one of our specialists will contact you shortly.